προβλημα στυσης

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΗΘΕΛΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ. ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΣΤΥΣΗ ΤΟΥ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΕΙΣ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΛΑΤΤΩΝΕΤΑΙ ΔΙΟΓΚΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ. ΣΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΕΡΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΟΣ ΚΤΛ. ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ. ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΔΕΙΧΝΩ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΛΕΑΣΩ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΗ ΣΤΥΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΑΝ ΔΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΤΡΕΣΑΡΩΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟΥ, ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΙΕΡΓΗΤΙΚΑ ΧΑΠΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ. ΔΕ ΞΕΡΩ. ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ.

κατάλληλη βοήθεια

Δυστυχώς δεν μπορούμε να απαντήσουμε με υπεθυνότητα στα θέματα που θίγετε, καθώς καταλληλότερος για αυτά είναι ένας ειδικός σε θέματα σεξουαλικών δυσκολιών.

Δεδομένου ότι το πρόβλημα που αντιμετωπίζετε στη σχέση σας έχει επηρεάσει τόσο εσάς όσο και το σύντροφό σας, σας ενθαρρύνουμε να απεθυνθείτε άμεσα σε ένα ειδικό με τον οποίο θα συζητήσετε και θα βρείτε λύσεις. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί λύση η χρήση χαπιών χωρίς τη συνταγή γιατρού.

Για το λόγο αυτό σας προτείνουμε να κλείσετε ραντεβού στο Σεξολογικό ιατρείο του Σεισμανόγλειου Νοσοκομείου
(Τηλ Επικοινωνίας 210 8039001 ή 8039804)

Φωτεινή Λέκκα
Υπεύθυνη Υπηρεσίας "Από φοιτητές για φοιτητές"